Заходи присвячені Дню охорони праці

2016-05-16 15:02

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу відзначають Всесвітній День охорони праці. Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере свій початок з 1989 року в пам'ять про загиблих та постраждалих на роботі.

За інформацією Міжнародної організації праці (МОП) кожного дня у світі близько 5000 чоловік зазнають різноманітного впливу в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві.

Особливо актуальна ця проблема для хлібопекарської галузі, адже професійна діяльність працівників цієї галузі пов’язана з наявністю впливу комплексу чинників різноманітного походження.

«Ми розуміємо те, що належний рівень культури охорони праці досягається тоді, коли безпека виробництва, та в першу чергу, безпека працівників є дійсною цінністю на підприємстві та головною метою здійснюваної політики охорони праці. – зазначає генеральний директор компанії Роман Палідович. – Проведені заходи на нашій компанії ще раз підтверджують, що без дотримання законодавства з охорони праці, без модернізації виробництва, без створення безпечних умов праці неможливий розвиток європейської моделі побудови бізнесу».

Спеціалістами служби охорони праці хлібопекарської компанії «Галицька здоба», був розроблений план заходів з підготовки та проведення у 2016 році Дня охорони праці, яким передбачено проведення тематичних круглих столів і семінарів-нарад з керівним складом та працівниками підрозділів компанії.

До слова, відбулася така нарада з питань охорони праці за участю начальника відділу нагляду в АПК та СКС управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Віктора Курила.

В ході зустрічі обговорювалися зміни, що стались після утворення Держпраці та основні повноваження новоутвореного органу. Також було обговорено основні вимоги охорони праці, що повинні забезпечуватись на підприємстві, а також передовий європейський досвід в сегменті організації системи управління охороною праці.

Учасники семінар-наради активно ділились особистим досвідом та обговорили найбільш проблемні питання охорони праці з якими доводилось зустрічатись.

Наприкінці зустрічі відбулось відзначення кращих працівників підприємства за дотримання норм< охорони праці з врученням відповідних нагород.

Поруч з цим був організований та проведений конкурс дитячого малюнку – «Охорона праці очима дітей». Його мета – привернути увагу працівників компанії до проблем у сфері охорони праці, а також популяризувати превентивні заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

Усі учасники конкурсу дитячого малюнку були нагородженні відповідними дипломами та цінними подарунками.

Назад