Продукція булочної та здобної лінійки «Галицької здоби» відтепер у новій упаковці

2021-02-11 14:50

Хлібопекарська компанія «Галицька здоба» завершила процес оновлення дизайну упаковки для лінійки булочних та здобних виробів. І з лютого 2021 року на хлібних полицях магазинів та торгових мереж з'явилася продукція торгової марки «Галицька здоба» у новому упакуванні.

Вже скоро рік, як ми усі живемо в умовах протидії поширенню коронавірусу. І з часу дії карантинних обмежень хлібопекарська компанія «Галицька здоба» запровадила особливий режим роботи на виробничих площадках та першочергово перейшла на випуск хлібобулочної продукції в упаковці, щоби максимально унеможливити зайвий контакт із продуктом.

«Починаючи розробку нового дизайну, ми поставили собі завдання зробити функціональну та естетично інформативну упаковку. І справилися з цим завданням ми добре. – розповідає менеджер з маркетингу компанії Олександр Пилипчук. – Нова упаковка, для всієї хлібобулочної продуктової лінійки, зроблена в єдиному стилі і є досить функціональною, бо ж вона виконана таким чином, що через неї дуже добре проглядається запакована продукція. Безпосередньо на саму упаковку нанесено усе необхідне маркування про виробника та продукт, його складники, інформацію про поживну цінність та калорійність та інформація про наявність речовин, які можуть спричинити алергічні реакції або непереносимість».

Упаковка дозволяє реалізувати спектр надзвичайно важливих завдань – дозволяє продукту залишатися більш свіжим, зберігає всі його корисні властивості, а також упаковану продукцію зручно та безпечно транспортувати з магазину додому.

Що ж стосується самого пакувального матеріалу, то пакет, в який пакується продукція «Галицької здоби» виготовлений з харчового матеріалу, який є безпечним для здоров’я.

Процес пакування продукції у нову упаковку здійснюється на новій автоматичній ліній. Це гарантує споживачу дотримання всіх санітарних норм та впевненість, що на полиці потрапляє тільки безпечний для здоров’я людини продукт.

Зустрічайте смачні булки та запашну здобну продукцію – вже в новому дизайні!

Назад