Перші золоті медалі в 2017 році

2017-01-18 08:23

«Галицька здоба» переможець VIII Всеукраїнського турніру з футзалу серед аматорських команд, який відбувся цими вихідними, 14-15 січня, у Львові в Палаці спорту «Галичина».

 files/awards/2017/18-01-2017/victory-fc-halytska-zdoba.jpg

У турнірі взяли участь 5 команд. Окрім «Галицької здоби», яка представляла місто Львів, на турнір прибули дві команди з Києва – «Конструктив» і «Грифон» та дві команди з міста Вінниця – «Техно+» і МФК «Арена».

Турнір тривав два дні. В суботу, 14 січня, матчі серед команд-учасниць проводилися за круговою системою. А на наступний день, в неділю, перші три команди з турнірної таблиці мали розіграми між собою Кубок Переможця, а команди які посіли 4 та відповідно 5 місце – «Кубок Престижу».

 files/awards/2017/18-01-2017/soccer-standings.jpg

В перший день змагань «Галицька здоба» перемогла у всіх матчах і посіла перше місце в турнірній таблиці. Далі за нами розмістилися команди «Конструктив» та «Техно+».

У неділю, 15 січня, ми підтвердили статус фаворита змагань і вдруге обіграли своїх суперників ставши переможцем VIII Всеукраїнського турніру з футзалу серед аматорських команд. Друге місце посіла команда «Конструктив», третє – «Техно+», а «Кубок Престижу» здобула команда МФК «Арена».

Поруч з цим, гравець команди Юрій Когут став кращим бомбардиром турніру забивши за весь турнір 9 голів.

Старт хороший. Команда здобула перший кубок в цьому році. Дякуємо нашим вболівальникам за палку підтримку команди!

Назад