Оновлений Бородинський хліб

2021-05-11 09:50

Хлібопекарська компанія «Галицька здоба» презентує споживачам заварний Бородинський хліб, виготовлений за оновленою рецептурою. Відтепер технологія приготування нашого Бородинського хліба більш автентична із традиційною і готується лише на натуральній заквасці.

Сам процес виробництва триває до 16 годин і складається з наступних етапів:

1) Насамперед ми готуємо натуральну закваску. Для її приготування використовуємо лише житнє борошно, воду та молочнокислі бактерії. Процес приготування закваски відбувається у спеціальному обладнанні ферментаторі і триває 12 годин.

2) Наступним кроком є приготування заварки. На цьому етапі до житнього борошна додаємо ячмінний солод, коріандр і все це заливаємо доведеною до кипіння водою для утворення ароматики притаманної для Бородинського хліба. Заварка настоюється до повного охолодження.

3) Замішуємо тісто. Підготовлену закваску та заварку вимішуємо з житнім та пшеничним борошном, додаємо cіль, дріжджі, цукор, мед та ретельно усе це вимішуємо.

4) Викладаємо тісто у форми та поміщаємо їх у вистійку до повного виброджування тіста.

5) Випікаємо хліб при температурі 220°С впродовж 35 хвилин. Для зручності споживання хліб нарізаємо скибками і пакуємо.

Бородинський хліб належить до групи заварних хлібів з великим вмістом житнього борошна. Саме тому його споживання дуже корисне для здоров’я. Має відмінні дієтичні властивості – швидко створює відчуття ситості, легко засвоюється, сприяє вивільненню кишківника та покращує травлення. Бородинський хліб містить велику кількість вітамінів групи В, амінокислот та ряд корисних мінералів, необхідних для нормального функціонування організму.

Даний хліб використовують для різноманітних бутербродів, а грінки підходять для салатів і закусок. Гурмани вказують, що «Бородинський» найкраще смакує у бутербродах з рибою чи салом, або ж просто до борщу чи солянки.

Оновлений Бородинський хліб вагою 450 г (g) в упаковці зручного формату вже чекає вас на полицях магазинів Львова та Львівської області.

Назад