Нам 19 років!

2022-03-28 10:02

Кожен рік – це новий досвід, нові ініціативи, нові досягнення та успіхи. Кожен рік приносить нові виклики і це дає нам змогу розвиватися та рухатися вперед!

У далекому 2004 році під час Помаранчевої революції усі українці об’єдналися у боротьбі за свій вибір у відстоюванні своїх демократичних прав та свобод. Галицькій здобі в той час виповнився лише один рік. І, незважаючи на це, наша молода компанія усіляко підтримувала демократичний вибір українців.

Коли ж компанія відзначила своє перше десятиріччя український народ знову згуртувався, захищаючи європейське майбутнє України, відстоюючи права і свободи людини, ідеали демократії! І знову ж таки Галицька здоба не лишилася осторонь усіх подій Революції Гідності, а своїми вчинками та діями допомагала українцям у боротьбі!

А сьогодні Галицькій здобі виповнюється 19 років! В час, коли Україна героїчно відбивається від збройного нападу російських окупантів. У цей переломний для країни період пишеться нова історія незалежної країни, а у вогні та боротьбі вигартовується українська Нація.

І сьогодні ми також пишемо нову сторінку в історії нашої компанії. Історію тих днів, коли ми мобілізували всі свої сили, ресурси та енергію на допомогу Збройним силам України, щоби разом здолати окупанта та захистити рідну землю. І ми обов’язково переможемо!

Все буде Україна!

Назад