Гори кличуть! «Галицька здоба» на гірськолижному курорті «Плай»!

2018-02-20 12:00

 

В суботу, 17 лютого, на схилах гірськолижного комплексу «Плай», що розташований у Сколівському районі, Львівської області біля селища Плав’є (траса Київ-Чоп), підніжжя гірського масиву Плай, на висоті 600 метрів над рівнем моря, працівники хлібопекарської компанії «Галицька здоба» здійснили спуски трасами гірського масиву Плай. На території гірськолижного комплексу розташовані витяги, найдовший з яких, протяжністю 1200 м, перепад висот сягає 260 м. Прокладені гірськолижні траси як для досвідчених лижників так і для початківців. П'ять спускових трас 3 червоні траси, 2 сині та чорні у верхній частині гори. Для підйому використовується підіймач фірми Doppelmayar довжиною близько 1 км. Отож, відпочинок був насиченим і видовищним.

Хлібопекарська компанія «Галицька здоба» надала працівникам чудову можливість по-справжньому відпочити, набратись позитивних емоцій і гарного настрою, а також навчитись їзді на лижах чи вдосконалити свій рівень, скориставшись послугами досвідчених інструкторів.

Працівники висловлюють щиру вдячність хлібопекарській компанії  «Галицька здоба»  за незабутній відпочинок, що подарував безліч вражень. Гірська екологія є безцінним внеском у здоров’я, що дає можливість знайти внутрішню гармонію та відновити сили. 

 

Назад