Галицькій здобі – 20 років!

2023-03-28 11:16

Хлібопекарській компанії «Галицька здоба» цього року виповнюється 20 років!

А все починалося у далекому 2003 році з планування виробничого майданчика, закупівлі обладнання, реєстрації торгової марки та підбору перших десятків працівників. На той час це була маленька пекарня з двома печами. Невеликий асортимент продукції ми реалізовували лише у трьох хлібних кіосках, площею по 5-6 кв.м., а доставку здійснювали всього лиш дві газелі.

Минуло два десятки років. Ми змінювалися відповідно до часу, росли, розвивалися та рухалися вперед. І на сьогодні Галицька здоба це – великий виробничий комплекс з трьома десятками печей, що включає два великі цехи з виготовлення хлібобулочної продукції та один кондитерський цех.

Асортиментний ряд пекарні налічує півтори сотні позицій, включно зі святковими різдвяними та великодніми виробами. Наша мережа зросла до майже двох сотень хлібних крамниць, а служба доставки – це цілий автопарк у аж 65 автомобілів. Але найголовніше – це велика команда досвідчених технологів, пекарів та кондитерів, професійних менеджерів та управлінців, що як єдина родина разом йдуть до спільної мети.

За 20 років ми випекли мільйони хлібин, незліченну кількість булочок та добру сотню тон солодкого печива. Ми дякуємо всім, хто був з нами протягом цих років!

На жаль, ця важлива для нас дата співпала з дуже непростими подіями та часом, коли в нашу країну прийшла війна. Ми відмовилися від проведення святкових заходів, та мобілізуємо всі свої сили, ресурси та енергію на допомогу Збройним силам України, щоб разом здолати окупанта та захистити рідну землю.

Ми не зупиняємося на досягнутому, продовжуємо розвиватися та працюємо на благо України та нашої спільної Перемоги!

З двадцятиліттям нас!

Слава Україні!

Назад