«Галицька здоба» вітає з Великоднем!

2021-04-30 13:31

Воскресіння Христа – це завжди свято пробудження, віри та надії. Це єднання сердець, думок і добрих вчинків! Ми хочемо, щоб радість цього світлого свята розділили усі християни, незалежно від місця перебування чи навколишніх обставин. Саме тому хлібопекарська компанія «Галицька здоба» долучилася до ряду ініціатив створення святкового настрою для людей, що особливо потребують нашої уваги.

«Наша команда передала тисячі великодніх виробів у військові окопи в зону проведення операції Об'єднаних сил на сході України, в міське управління соціального захисту для підготовки великодніх наборів найбільш потребуючим львів’янам, а також пацієнтам лікарень нашого міста та області. Наші духмяні паски порадують діток з Дитячого будинку №1 м. Львова. Ми долучилися до студентського соціального проекту від Українського Католицького Університету «Великдень разом» і наша паска буде смаколиком на столах міста Херсон. Все задля того, аби ті, кому адресовані пасочки могли відчути дух Великодня!» - розповідає комерційний директор хлібопекарської компанії «Галицька здоба» Назар Палідович.

Ми віримо, що ці великодні гостинці об’єднають українців у різних регіонах та додадуть їм оптимізму, домашнього тепла та затишку. Нехай ласка Господня наповнить серця любов’ю і добротою, сподіванням на мир і гарну долю!

Зі світлим Христовим Воскресінням!

Назад