«Галицька здоба» пройшла черговий аудит стандартів якості

2016-06-17 12:13

 

 

 

«Галицька здоба» пройшла черговий аудит стандартів якості

 

У травні цього року на виробничих потужностях хлібопекарської компанії «Галицька здоба» відбувся наглядовий аудит за сертифікованою системою управління якістю та сертифікованою системою управління безпечністю харчових продуктів.

Отримано позитивний висновок щодо функціонування систем. Комісією встановлено, що система управління якістю продовжує відповідати вимогам ДСТУ ІSO 9001:2009, система управління безпечністю продовжує відповідати вимогам ДСТУ ІSO 22000:2007.

Під час сертифікаційного аудиту систем було перевірено усі виробничі процеси і також працівникам ТзОВ «Галицька здоба» поновлено «Сертифікати внутрішнього аудитора».

«Ми дуже відповідально ставимося до виробничих процесів і ретельно стежимо за якістю нашої продукції. Хлібопекарська компанія «Галицька здоба» ще у 2008 році впровадила на виробництві систему управління якістю ISO 9001:2009, національний стандарт України, присвячений системам менеджменту якості. А в 2013 році нами було впроваджено і міжнародну систему управління безпечності продукції ISO 22000 HACCP» - розповідає генеральний директор компанії «Галицька здоба» Роман Палідович.

 Довідка:

ДСТУ ISO 9001:2009 — національний стандарт України, присвячений системам менеджменту якості. Вимоги, зазначені в стандарті, відповідають чинному законодавству України. Цей стандарт є офіційним перекладом міжнародного ISO 9001:2008 «Quality management systems — Requirements».

НАССР – система аналізу небезпек і критичних точок контролю (англ. HACCP Hazard Analysis Critical Control Point, HACCP) — система, що дозволяє створити на підприємстві умови для виробництва безпечної продукції шляхом визначення (ідентифікації) і контролю небезпечних чинників.

Розробку системи НАССР започатковано у США для NASA та військових лабораторій. Основним завданням було створення безпечної їжі для астронавтів. В період 1960 – 1980 рр. зростає застосування принципів забезпечення якості у харчовій промисловості. У 80-ті роки відбуваються вагомі міжнародні інциденти, пов'язані з виробництвом харчової продукції, і виникає необхідність у створенні превентивної системи їх безпеки. В результаті розробляється система НАССР, яка на даний час отримала широке визнання і застосовується багатьма компаніями в сферах виробництва харчових продуктів.

Система HACCP є єдиною системою управління безпечністю харчової продукції, яка довела свою ефективність і прийнята міжнародними організаціями.

 

 

 

 

 

Назад