Галицька здоба провела корпоративний турнір

2014-12-09 15:22

7 грудня 2014 року пройшов перший зимовий турнір «Галицька здоба OPEN» з футзалу. Учасниками турніру було три команди працівників «Галицької здоби»: команда «Галицька здоба», команда «Галицька здоба 2» та команда «Мостиського хлібокомбінату», а також друзі та партнери компанії – команда дизайн студії «Бамбук» та команда виробника зовнішньої реклами компанія «Екстра».

Перед стартом турніру оргкомітетом проводилося жеребкування та була визначена турнірна сітка. П’ять команд, що брали участь в турнірі мали зіграти по одному матчі між собою.

Розпочали турнір команда «Мостиського хлібокомбінату» та команда дизайн студії «Бамбук». Гра виявилася видовищною, адже в обох команд були претензії на перемогу у турнірі. Та все ж пекарі змогли здолати стартовий запал дизайнерів і в результаті перемогти команду «Бамбук» з рахунком 4:1.

Наступними грали команди «Екстра» та «Галицька здоба». У даному протистоянні все було вирішено ще на перших хвилинах матчу, станом на 4 хвилину першого тайму «Галицька здоба» вже вела в рахунку З:0. В результаті поєдинок завершився поразкою команди «Екстра» з рахунком 5:0.

Третя гра в турнірі це суто пекарське дербі. На полі зустрілися команди «Галицька здоба 2» та «Мостиський хлібокомбінат». Гравці другої команди «Галицької здоби» виходили на поле з розрахунку, що саме вони є претендентами номер один на друге місце в турнірі після головної команди своєї компанії. Проте їх суперник був іншої думки. Це він і зміг довести на паркеті спорткомплексу ЛКА. Результат цієї зустрічі 0:4 в користь команди «Мостиський хлібокомбінат».

Черговим цікавим протистоянням був матч команди «Бамбук» та головної команди хлібопекарської компанії «Галицька здоба». Своєрідним «холодним душем» став перший тайм для гравців «Галицької здоби», адже пропустивши першими вони не змогли відігратися в першому таймі. Та ситуація змінилася у другому таймі, коли після тотального контролю м’яча вони змусили голкіпера команди суперника тричі виймати м’яч зі сітки власних воріт. Тож в результаті команда «Бамбук поступилася «Галицькій здобі» з рахунком 1:3.

Далі на паркет вийшла команда «Галицька здоба 2» проти команди «Екстра». Вже було зрозуміло, що лише команда переможець даної пари зможе продовжувати боротьбу за призові місця турніру, адже обидві команди вже мали по одній поразці. Розуміючи вагу поразки обидві команди намагалися грати дуже обережно по черзі контролюючи центр поля. Повели в рахунку гравці команди «Екстра» та вже через кілька хвилин команда «Галицька здоба 2» зуміла відігратися. Перший тайм так і закінчився бойовою нічиєю. На другий тайм більш мотивованою вийшли гравці команди «Екстра» і в результаті вони перемогли «Галицьку здобу 2» з рахунком 4:2.

Чергове пекарське дербі відбулося між головною командою «Галицька здоба» та командою «Мостиський хлібокомбінат». До цього протистояння обидві команди мали вже по дві перемоги і фактично це була вже гра за перше місце в турнірі. Після важкої гри з командою «Бамбук» гравці «Галицької здоби» були налаштовані лише на перемогу і фактично вони не помічали суперника на полі. Забивши п’ять м’ячів у ворота «Мостиського хлібокомбінату» у першому таймі гравці «Галицької здоби» не збавляли обертів і у другому не дозволяючи супернику навіть пробивати у сторону своїх воріт. Результатом гри стала розгромна поразка «Мостиського хлібокомбінату» з рахунком 8:0 на користь «Галицької здоби».

Після цієї перемоги стало зрозуміло, що «Галицька здоба» забезпечила собі перемогу на турнірі. Єдиною перешкодою була друга команда компанії - «Галицька здоба 2». Та по результатах обох команд було не важко спрогнозувати переможця. Так і сталося. Знову чергова порція забитих голів, невдала гра команди суперниці і рахунок пари «Галицька здоба та «Галицька здоба 2» 9:1 на користь першої команди.

Далі боротьба розгорілася за друге та третє місце першого зимового турніру «Галицька здоба OPEN» з футзалу між командами «Мостиський хлібокомбінат» та «Екстра». Обидві команди хотіли посісти друге місце і саме це передбачало досить важку гру. «Мостиський хлібокомбінат» заволодів ініціативою з перших хвилин гри і в результаті їм вдалося першими забити. Та ближче до середини матчу команді «Екстра» вдалося переламати їх натиск і забити супернику два голи. Здавалося, що доля матчу вже вирішена і друге місце в турнірі посядуть гравці «Екстри». Та «пекарі» були іншої думки і що змогли довести наприкінці другого тайму. Дві їх вдалі атаки, два м’ячі у сітці суперника і рахунок 3:2 на користь «Мостиського хлібокомбінату».

Закривали турнір команди «Бамбук» та «Галицька здоба 2». Перемога в даному поєдинку теж мала неабияке значення для обох команд, адже значення поразки – це останнє місце в турнірі для команди. Зі стартового свистка обидві команди активно грали біля воріт суперника, проте результативнішою виявилася гра команди «Бамбук» і вони здолали свого суперника з рахунком 4:1.

Тож після останнього матчу команди розмістилися у турнірній таблиці наступним. Перше місце посіла команда, яка виграла всі поєдинки, забила 25 голів і пропустила у свої ворота лише 2 це команда «Галицька здоба». Другою стала команда «Мостиського хлібокомбінату», вони набрали три очки, забили і пропустили рівно 11 голів. Треті – гравці команди «Екстра» з шістьма очками, четверті гравці команди «Бамбук» і останніми фінішували гравці команди «Галицька здоба 2».

Отож перший зимовий турнір «Галицька здоба OPEN» з футзалу завершився, переможців визначено і у всіх учасників незабутні враження і море позитивних емоцій. «Ми вперше вирішили провести подібний турнір для своїх співробітників і наших партнерів. Ми завжди підтримували спортивні починання наших співробітників і цей турнір, «Галицька здоба OPEN», тому підтвердження. Бо ж що може ще сильніше згуртувати колектив і зробити його однією командою, як не спорт. Подібні турніри ми проводитимемо і надалі», – відзначив Генеральний директор ТзОВ «Галицька здоба» Роман Палідович.