Бронзові медалі ФК «Галицька здоба»

2014-04-30 13:51

З листопада 2013 року по квітень 2014 року у Львові тривав футзальний сезон 2013/2014, який був організований Асоціацією міні-футболу Львівщини. Учасниками зимового футзального сезону стали 24 львівські команди. Відповідно до регламенту змагань було три ліги: прем’єр, перша та друга.Команда «Галицької здоби» вперше заявившись на футбольний сезон і розпочавши свої виступи у ІІ лізі футзалу Львова завоювала бронзові нагороди.

Старт першого кола змагань виявився для команди досить нервовим. Перший матч «Галицька здоба» грала з командою «Фест!» і поступилася з рахунком 2:5. Після цієї першої «гіркої» поразки на другу гру з ФК Інтер-Ю 2 команда вийшла досить мотивованою і перемогла з рахунком 4:0. Перемогою «Галицької здоби» завершилася і третя гра з ФК Галіо. Хоча це напевно був найбільш драматичний матч, адже наша команда програючи з рахунком в три голи зуміла не тільки зрівняти рахунок, але ще й тричі відзначитися у воротах суперника. Тож 6:3 на нашу користь.

«Холодним душем» був для команди четвертий поєдинок з ФК Лісотех. Перший тайм пройшов за рівної гри і на перерву команди пішли з нічийним рахунком 3:3. У другому таймі наш суперник значно додав у грі і впевнено нас обіграв. В результаті ми програли 5:9.

Після цього другого програшу гравці «Галицької здоби» зібралися і вдало провели п’яту гру. Ми фактично не помітили свого суперника ФК Львів обігравши його з рахунком 7:3. Проте вже після цієї феєричної перемоги чергова порція пропущених голів, невдала реалізація моментів і рахунок наступної гри 3:8 на користь спецпризначенців ФК Беркут.

Останню гру першого кола наша команда проводила з ФК Альянс. Ця команда і її гра є дуже знайомою для гравців «Галицької здоби», адже ми неодноразова мали очні зустрічі між собою під час тренувальних матчів. Фактично гра була рівною, та все ж у нашої команди було більше бажання перемогти і ми це зробили з результатом 9:7

Тож після першого кола змагань футбольна команда «Галицька здоба» посіла другу сходинку у турнірній таблиці і пішла на зимове міжсезоння з заявкою на медалі.

Поруч з цим в зимове міжсезоння «Галицька здоба» виступила з ініціативою не виходити на гру під час другого кола проти команди Беркут. Адже ми не хотіли грати у футбол з людьми, котрі під час подій Майдану скомпрометували себе і свій підрозділ виконуючи злочинні накази проти свого народу. Наша пропозиція знайшла підтримку серед інших учасників. І протягом другого кола з ФК Беркут не зіграла жодна команда-учасник ІІ ліги.

Друге коло наша команда розпочинала грою з командою «Фест!». Пам’ятаючи гіркоту поразки першого кола гравці «Галицької здоби» дуже хотіли реваншу. Реванш відбувався. Ми перемогли «Фест!» з рахунком 8:3.

Друга гра теж за нами. «Юніори» вдруге поступилися і ми перемогли з рахунком 3:2. Сюрпризом для «Галицької здоби» став поєдинок з ФК Галіо. На перерву пішли за переваги у два м’ячі. Проте у другому таймі наш суперник значно прибавив у грі і результатом став нічийний підсумок гри 4:4. Черговим непростим матчем для нас вкотре стала гра з ФК Лісотех. Чергова поразка 6:9. І наша команда фактично позбулася шансів поборотися за друге місце ліги.

Чергова гра з ФК Львів. Це фактично була гра за третє місце, адже ми задовго до завершення сезону гарантували вже собі медалі і єдиним хто міг потіснити нас це найближчий переслідувач по турнірній таблиці – ФК Львів. Саме це і передбачало досить важку гру. Наші суперники заволоділи ініціативою з перших хвилин гри. Та ближче до середини матчу нам вдалося переламати їх натиск і постійно вести в рахунку в один-два м’ячі. В результаті і рахунок вийшов бойовий 8:7 на користь «Галицької здоби».

Останній матч в другому колі з командою «Альянс» для нас нічого не вирішував. Ми дозволили команді супернику активно грати біля наших воріт. Відповідно й результат вийшов не на нашу користь 6:7. Проте гра вийшла досить видовищною.

Тож після останнього матчу футбольна команда «Галицька здоба» впевнено посіла третє місце завоювавши таким чином бронзові нагороди ІІ ліги футзалу Львова.

Проте наші медалі є не єдиним нашим досягненням футбольного сезону 2013/2014 року.

За результатами змагань саме гравці «Галицької здоби» визнані кращим нападником та кращим воротарем. Остап Лялюк став кращим бомбардиром забивши за сезон 28 голів, а Юрій Раба став кращим воротарем ІІ ліги футзалу Львова.

Та все ж команда переконана, що подяки заслуговують всі гравці, адже кожен протягом турніру старався бути єдиним механізмом і віддати всі сили та уміння для того, щоб принести своїй компанії такий чудовий результат.