Всеукраїнське визнання

2013-11-06 08:17

Хліб Солодовий торгової марки «Галицька здоба» визнано найкращим в Україні. Саме про це свідчать результати Всеукраїнського конкурсу якості продукції – «100 кращих товарів України» 2013 року.

1 листопада відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 10 ювілейного Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України».

Хлібопекарська компанія «Галицька здоба» цьогоріч стала лауреатом конкурсу «100 кращих товарів України» 2013 року. А отримана нагорода та всеукраїнське визнання в повній мірі підкреслюють якість та корисність виробів «Галицької здоби»

Лауреат конкурсу «Хліб «Солодовий» - виготовлений за оригінальним фірмовим рецептом з високоякісної сировини в поєднанні з тонкими нотками незначного вмісту ячмінного солоду. Цей хліб був відзначений як натуральний продукт, який має чудові смакові характеристики, а його стабільна якість та корисність у споживанні це цікава пропозиція для кожного покупця.

Історія Конкурсу «100 кращих товарів України» розпочав свій відлік з 2003 року, і за цей період серед львівських товаровиробників «Галицька здоба» уже вшосте перемагає у цьому конкурсі. Відповідно нашу компанію також відзначили окремою нагородою, як постійного учасника Всеукраїнського конкурсу якості продукції – «100 кращих товарів України» 2013 року.

Коментар:

Роман Палідович, генеральний директор ТзОВ «Галицька здоба»:

«Ми вже вшосте здобуваємо перемогу у даному конкурсі «100 кращих товарів України». Це напевно свідчить про те, що наша компанія досягла того рівня розвитку, коли перемоги в конкурсах і змаганнях стають звичною справою. Проте, це жодним чином не зменшує цінності перемоги для нас. Бо ж за перемогою в даному конкурсі лежить праця сотень працівників «Галицької здоби». Ми з гордістю можемо сказати, що у нас найкращі технологи, пекарі та фахівці управлінського персоналу, які завжди тримають руку на пульсі кращих технологій хлібопекарської галузі»

Назад