«Галицька здоба» запрошує на XІX Різдвяний фестиваль «Велика коляда»

2018-01-09 08:56

 

На Різдво у Львові розпочався уже XIX фестиваль «Велика коляда». Проходить він у Храмі Пресвятої Євхаристії. А в неділю, 21 січня, о 17:00 за підтримки «Галицької здоби» відбудеться заключний гала-концерт Різдвяного фестивалю «Велика коляда».

 Свою історію Різдвяний фестиваль «Велика коляда» веде ще з 2000 року від Різдва Христового. Цьогорічний фестиваль заохочує учасників до виконання колядок, щедрівок, віншувань та інших різдвяних творів Поділля.

 Різдвяні традиції українського народу особливо підкреслюють велич приходу у світ Божого Сина, котрий своєю присутністю серед нас з’єднав Небо із Землею. У кожній християнській родині святкування Різдва супроводжується не лише релігійно-духовними переживаннями, але й багатими традиціями: колядками, щедрівками, вертепами тощо. Для духовно-культурного піднесення народу в часі Різдвяних свят, а також для збереження і розвитку різдвяних традицій нашого краю, впродовж багатьох років у храмі Пресвятої Євхаристії «Велика Коляда». Фестиваль також має на меті глибше пізнання та популяризацію різдвяних традицій усіх куточків України.

 Формат ХІХ Всеукраїнського Різдвяного фестивалю «Велика коляда» Поділля:

  • З 7 по 22 січня 2016 р. – сольні виступи.
  • В понеділок-п’ятницю − о 19.00 год., в суботу − о 15.00 год.
  • 18 січня 2016 р. в день Надвечiр'я Богоявлення ГНІХ (Щедрий Вечір) концерту немає.
  • Неділя, 14 січня 2016 р., о 16.00 год. – гала-концерт дитячих та юнацьких колективів;
  • Неділя, 21 січня 2016 р., о 17.00 год. – заключний гала-концерт фестивалю.

 

Назад