Великдень разом

2014-04-23 06:47

Вже четвертий рік поспіль Львів приймає гостей із східних та південних регіонів України, щоб разом відсвяткувати Великодні свята. Цьгоріч близько 300 студентів зі всієї України стали учасниками акції «Великдень разом».

Хлібопекарська компанія «Галицька здоба» підтримала ініціативу Студентського братства Українського католицького університету та подарувала кожному гостю із східних та південних регіонів України смачну та запашну паску.

За словами одного з організаторів акції Андрія Левицького, ідея запросити своїх однолітків на Великдень до Львова виникла у 2010 році. Тоді було бажання встановити дружні контакти з різним студентськими середовищами по всій Україні.

«Цього року програма акції відрізняється від попередніх років. Перш за все ініціатива «Великдень разом» включена в програму «Зі Сходу на Захід», коли щотижня львівські студенти приймають своїх однолітків з одного зі східних міст України. Так, Львів вже відвідали студенти з Донецька та Маріуполя, Запоріжжя, Харкова та Дніпропетровська. Попереду ще приїзд студентів з Луганська, Кривого Рогу та Криму» – розповідає Андрій Левицький. – Замість трьох днів, гості перебували у Львові з п’ятниці до понеділка. Їх очікувало знайомство зі Львовом та традиціями святкування Великодня на Галичині, екскурсії містом, відвідини церков, освячення пасхальних виробів. І в неділю, 20 квітня, всі учасники акції мали спільний великодній сніданок в УКУ»

Назад