Сухарі з родзинками в новому упакуванні

2021-06-17 14:15

Хлібопекарська компанія «Галицька здоба» дбає про безпечність та зручність використання своїх продуктів, тому продовжує розробку нового упакування. Відтепер на полицях магазинів нашої торгової мережі сухарі з родзинками реалізуються у фасовці 200 грам.


Нова упаковка зручна у використанні - її легко транспортувати, взяти зі собою на роботу чи пікнік, через неї дуже добре проглядається запакована продукція, дозволяє продукту залишатися більш свіжим та зберігає всі його корисні властивості.


Упаковка виконує інформаційну роль, адже на неї нанесено усе необхідне маркування про виробника та продукт, його складники, інформацію про поживну цінність та калорійність. Нова упаковка робить продукт безпечним, бо унеможливлює контакт сторонніх людей із самим продуктом. Водночас пакувальний матеріал виготовлений з харчового матеріалу, який є безпечним для здоров’я людини.


Рекомендуємо спробувати наші сухарі з родзинками. Вони виготовлені з пшеничного борошна вищого гатунку, добре смакуватимуть до кави чи до чаю з вершковим маслом чи джемом.

Назад