«Галицька здоба» пройшла черговий аудит стандарту якості

2013-01-22 11:42

На виробничих потужностях ТзОВ «Галицька здоба» у січні 2013 року було проведено сертифікаційний аудит системи управління якістю щодо виконання вимог ДСТУ ISO 9001:2009. Відповідно за результатами проведеного аудиту, «Галицька здоба» в черговий раз підтвердила відповідність сертифікату, виданому компанії ще у 2008 році. Під час сертифікаційного аудит системи управління якістю було перевірено усі виробничі процеси.

Поруч з цим на підприємстві розпочато роботи з впровадження системи управління безпечності продукції ISO 22000 HACCP.

«Ми дуже відповідально ставимося до процесу виготовлення нашої хлібобулочної продукції. Саме тому ми вирішили не зупинятися на досягнутому і зараз працюємо над впровадженням системи управління безпечності продукції ISO 22000 HACCP на наших виробничих потужностях. Адже як показує досвід традиційна система контролю безпеки харчової продукції контролює вже готовий продукт і її основний недолік пов’язаний з тим, що вона лише фіксую вже наявну проблему. Відповідно, вона не може її попередити, - резюмує генеральний директор ТзОВ «Галицька здоба» Роман Палідович. – А система НАССР не випадково називається системою забезпечення безпеки харчової продукції, бо ж вона попереджує виникнення можливих проблем і забезпечує безпеку продукції ще на етапі її виробництва»

 

Довідка

ДСТУ ISO 9001:2009 — національний стандарт України, присвячений системам менеджменту якості. Вимоги, зазначені в стандарті, відповідають чинному законодавству України. Цей стандарт є офіційним перекладом міжнародного ISO 9001:2008 «Quality management systems — Requirements».

НАССР – система аналізу небезпек і критичних точок контролю (англ. HACCP Hazard Analysis Critical Control Point, HACCP) — система, що дозволяє створити на підприємстві умови для виробництва безпечної продукції шляхом визначення (ідентифікації) і контролю небезпечних чинників. Система HACCP є єдиною системою управління безпечністю харчової продукції, яка довела свою ефективність і прийнята міжнародними організаціями.

Назад