Медівникове містечко 2012

2012-12-20 10:21

Уже вдруге у Львівському палаці мистецтв за підтримки «Галицька здоба»™ відгомонів загальноміський конкурс із присмаком Різдва «Медівникове містечко 2012» на котрому можна зустріти різноманітні новорічно-різдвяні історії про фантазійну країну із медового тіста та її незвичайних мешканців.

Випікання медівникових будиночків – прекрасна традиція, яка походить корінням з Європи і символізує настання Нового року та Різдвяних свят.

Минулого року в Палаці мистецтв представили свої кулінарні шедеври кращі пекарі та кондитери нашого міста, а цьогоріч до участі у конкурсі «Галицька здоба»™ спільно з організаторами запросила усіх львів’ян.

«Завдяки нашим партнерам ми роздали та розвезли по дитячих гуртках за два тижні до початку цього передноворічного конкурсу близько 100 кг тіста. Було дуже цікаво спостерігати за дитячою уявою та допомагати малечі випікати солодкі будиночки» – розповідає координатор виставки Ірина Клименко.

«Галицька здоба»™ беручи участь у попередньому конкурсі виготовила з медового тіста копію Львівського оперного театру. На цей унікальний виріб тоді пішло 17 кг тіста і 10 кг меду. Щоби зробити медовий театр ми працювали дві ночі поспіль, аби не зірвати денне виробництво на пекарні. – розповідає технолог «Галицької здоби»™ Галина Скамбара. – Цьогоріч ми спільно з організаторами вирішили зробити цей фестиваль цікавішим і долучити до випікання медових будиночків малечу. Тож ми попіклувалися про тісто для діток з якого вони мали можливість випікати свої шедевральні будиночки, а також наші пекарі виготовили два казкових герої: Міккі Маус та Міні Маус».

І напевно завдяки дитячій уяві цьогорічний загальноміський конкурс видався особливим і всі хто завітав на цей загальноміський конкурс мав можливість порозглядати свіжоспечене «Медівникове містечко 2012», поблукати між будиночками із запахом кориці, ванілі, гвоздики, поздмухувати цукор-пудру з дахів.

Назад