Круасани Галицька здоба™ визнані найкращими в Україні

2012-10-23 08:00

Галицька здоба і ще 3 львівських виробників перемогли у цьогорічному конкурсі «100 кращих товарів України».

23 жовтня в Україні відбулося урочисте відкриття Національної виставки Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» 2012 року. На виставці були представлені кращі зразки продукції (як продовольчої, так і непродовольчої), що перемогла на конкурсі 2012 року. Присутні мали можливість ознайомитись з експозиціями, поспілкуватись з представниками виробників напряму і навіть дегустувати вироби. Самі ж підприємства-виробники та організації отримали чудову нагоду не лише заявити про себе, відчути гордість за свої досягнення у випуску конкурентоздатної продукції, робіт і послуг, а й порівняти себе з іншими підприємствами, здійснити пошук нових ідей, варіантів покращення і розвитку для власного підприємства.

Цьогоріч Галицька здоба™ виставила на суд незалежного журі власні вироби – круасани з абрикосовою начинкою. І результатом стало не просто підтвердження заявленого «Галицькою здобою» високого рівня продукції компанії, але і виділення виробів «Галицької здоби» серед сотень хлібопекарів та кондитерів України. Круасани Галицька здоба™ визнані найкращими в Україні.

Круасан «Абрикос» виробництва «Галицька здоба»™ — смачний, ніжний продукт для найвибагливіших ласунів.

25 жовтня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України».

«На сьогодні це єдиний професійний державний конкурс, який дає змогу споживачам зробити правильний вибір серед різноманіття товарів та послуг, а підприємствам — отримати достойну оцінку своєї продукції. Нагороди за перемогу в конкурсі формують національну політику в сфері якості й така практика існує в усьому світі», — наголосив голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов нагороджуючи переможців Львівщини.

На загальнодержавному рівні конкурсу від Львівщини переможцями стали:

  • Галицька здоба™;
  • ТзОВ «Корпорація КРТ»;
  • Санаторій «Аркада»;
  • ДП «Західний експертно-технічний центр».

Назад