Юні шахові чемпіони

2021-08-23 07:40

У Львові завершився 8-денний Відкритий Кубок Львова з шахів 2021 «Lviv Open Cups», організований Львівською обласною шаховою федерацією за підтримки хлібопекарської компанії «Галицька здоба». Переможці визначені та нагороджені.

Цьогорічний турнір відзначився потужним складом учасників у всіх вікових категоріях та зібрав шахістів з усієї України. Серед них були - майстри спорту, кандидати в майстри спорту, чемпіони і призери чемпіонатів. Боротьба точилася за більшістю шахівниць, кожні пів очка – на вагу золота. Юні інтелектуали мали можливість перевірити свої навики у протистоянні із сильними суперниками та вибороти своїм розумом грошову винагороду.

Слід відзначити, що гра в шахи – це блискуче розумове тренування для будь-якої людини. Тому що шахи вчать логічному мисленню та навикам будувати стратегію. Шахи тренують пам'ять, дисциплінують і допомагають контролювати час. Загалом, через цю гру приходить вміння приймати рішення і відстоювати їх. Причому рішення в умовах дефіциту часу, що часто зустрічається у бізнесі чи то у повсякденному житті...

Ще раз вітаємо юних шахістів, батьків та тренерів! Бажаємо багато успішних змагань та яскравих партій, не зупинятись на досягнутому та з легкістю подолати шахові вершини Чемпіонату Європи та Світу!


Назад