«Галицьку здобу» відзначили за сприяння популяризації іміджу міста Львова

2016-10-20 11:14

Відзнака за вагомий внесок у розвиток індустрії гостинності та сприяння популяризації іміджу міста Львова

Міський голова Львова Андрій Садовий вручив відзнаку колективу хлібопекарській компанії «Галицька здоба» за вагомий внесок у розвиток індустрії гостинності та сприяння популяризації іміджу міста Львова.

Це відбулося в рамках міжнародної виставка «ТурЕКСПО», яка вже 17-й рік поспіль збирає у Львові туристичних операторів зі всієї України та світу, транспортних перевізників, заклади відпочинку, авіакомпанії, презентуючи активний, пригодницький та екологічний туризм, інформаційні технології в галузі, активні та соціально-відповідальні компанії Львова.

 «Мені приємно, що сьогодні в нас у Львові будується багато нових готелів, триває реконструкція готелів, багато нових закладів громадського харчування. Взагалі, щоб ми всі з вами розуміли, 10% грошей в світі обертаються в індустрії туризму. Це дуже важливий чинник. Власне, ці кошти дають дуже велику віддачу, а саме робочі місця.

Коли говоримо про туризм, то також треба згадати річ, яка є важливою для України. Це, власне, внутрішній туризм. Люди повинні знати один одного, люди повинні між собою спілкуватися, бачити один одного. Якщо сприймати Україну через призму телебачення, то, чесно кажучи, результат може бути сумний. Тому я би дуже хотів, щоб в кожному місті нашої держави активно розвивалася індустрія туризму. Щоб ця індустрія була під опікою місцевих органів влади. Щоб ми розуміли, що це є корисно і це є важливо. І третє питання - це промоція України в світі. Дуже часто є нарікання, є поганий імідж і так далі. Насправді, поки не буде промоції, в кожному місті, все що ми робимо, буде для самих же мешканців цього міста, поки в Україні українці не будуть відчувати, що держава дбає про них, опікується ними, дуже важко сподіватись, що буде хороший імідж десь на інших теренах. Насправді, найкращу промоцію роблять самі люди, своєю усмішкою, своєю поставою, своєю атмосферою. Тому я хочу подякувати всім, хто працює в цій сфері, хто створює робочі місця, побажати вам багато здоров`я, щоб ви були щасливі, багаті та успішні», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

На міжнародній виставці «ТурЕКСПО-2016» буде представлено 61 експонент із 8 країн світу (Албанія, Білорусія, Грузія, Туреччина, Угорщина, Україна, Словаччина, Литва) та 17 областей України.

Основна мета цьогорічного Форуму – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об’єктів України, демонстрація новітніх досягнень у сфері послуг широкому колу фахівців, створення майданчика для проведення переговорів, у тому числі – з іноземними учасниками.

Назад