«Галицька здоба» успішно пройшла ресертифікацію на відповідність стандартам ISO 9001 та ISO 22000

2018-01-25 10:15

 Хлібопекарська компанія «Галицька здоба» успішно пройшло ресертифікаційний аудит на відповідність стандартам ISO 9001:2009 «Система менеджменту якості» та ISO 22000:2007 «Система менеджменту безпеки харчових продуктів», включаючи вимоги НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points — аналіз ризиків і критичних контрольних точок, використовується як основна модель управління безпекою та якістю харчових продуктів у провідних країнах світу), з боку сертифікаційного органу.

 

Ресертифікаційний аудит успішно завершився у січні цьогоріч. За підсумками перевірки, компанії видали два нових сертифікати міжнародного зразка, які розповсюджуються на виробництво хлібобулочних, кондитерських та сухарних виробів.

«Експерти-аудитори позитивно оцінили виробництво виробів компанії на виробничих площадках — в процесі аудиту не виявлено жодного критичного або вагомого зауваження. Ми можемо пишатися відповідністю всієї продукції, що виготовляється, вимогам високих міжнародних стандартів. Наявність сертифікованого підприємства, яке відповідає вимогам усіх стандартів, свідчить про те, що система виробництва продукції включає оптимально розроблений і дієвий механізм роботи, який в результаті гарантує отримання споживачем якісної та безпечної продукції» - розповідає генеральний директор Роман Палідович.

Система менеджменту якості ISO 9001 діє на виробництвах «Галицької здоби» із 2008 року, а система менеджменту безпеки харчової продукції ISO 22000 — із травня 2013 року.

Довідка:
ДСТУ ISO 9001:2009 —національний стандарт України, присвячений системам менеджменту якості. Вимоги, зазначені в стандарті, відповідають чинному законодавству України. Цей стандарт є офіційним перекладом міжнародного ISO 9001:2008 «Quality management systems — Requirements».


НАССР
 –
система аналізу небезпек і критичних точок контролю (англ. HACCP Hazard Analysis Critical Control Point, HACCP) — система, що дозволяє створити на підприємстві умови для виробництва безпечної продукції шляхом визначення (ідентифікації) і контролю небезпечних чинників. Розробку системи НАССР започатковано у США для NASA та військових лабораторій. Основним завданням було створення безпечної їжі для астронавтів. В період 1960 – 1980 рр. зростає застосування принципів забезпечення якості у харчовій промисловості. У 80-ті роки відбуваються вагомі міжнародні інциденти, пов'язані з виробництвом харчової продукції, і виникає необхідність у створенні превентивної системи їх безпеки. В результаті розробляється система НАССР, яка на даний час отримала широке визнання і застосовується багатьма компаніями в сферах виробництва харчових продуктів.

Система HACCP є єдиною системою управління безпечністю харчової продукції, яка довела свою ефективність і прийнята міжнародними організаціями.

 

Назад