«Галицька здоба» пройшла черговий аудит стандартів якості

2017-07-11 11:52

 

 Минулого місяця на виробничих потужностях хлібопекарської компанії «Галицька здоба» відбувся наглядовий аудит за сертифікованою системою управління якістю та сертифікованою системою управління безпечністю харчових продуктів. Відповідно до прийнятих висновків хлібопекарська компанія «Галицька здоба» успішно пройшла сертифікаційний аудит та підтвердила повну відповідність впроваджених систем.

«Ми були першопроходьцями серед виробників Львова і ще у 2008 році впровадили на своїй виробничій площадці систему управління якістю ISO 9001:2009, це так званий національний стандарт України присвячений системам менеджменту якості. А у 2013 році нами було впроваджено і міжнародну систему управління безпечності продукції ISO 22000 HACCP, – розповідає генеральний директор компанії «Галицька здоба» Роман Палідович. – Ми розуміємо потреби наших споживачів саме тому й виготовляємо продукцію, яка відповідає найвищим стандартам якості. Ми змогли побудувати вимогливу систему відбору та затвердження постачальників сировини, інгредієнтів та пакувальних матеріалів. А на самих виробничих площадках вимірюються якісні показники як продукції так і упаковки, слідкуючи за їх відповідністю жорстким вимогам всередині компанії та очікуванням споживачів».

Під час сертифікаційного аудиту систем було перевірено усі виробничі процеси на ТзОВ «Галицька здоба».

Довідка:
ДСТУ ISO 9001:2009 — національний стандарт України, присвячений системам менеджменту якості. Вимоги, зазначені в стандарті, відповідають чинному законодавству України. Цей стандарт є офіційним перекладом міжнародного ISO 9001:2008 «Quality management systems — Requirements».
НАССР
 – система аналізу небезпек і критичних точок контролю (англ. HACCP Hazard Analysis Critical Control Point, HACCP) — система, що дозволяє створити на підприємстві умови для виробництва безпечної продукції шляхом визначення (ідентифікації) і контролю небезпечних чинників.
Розробку системи НАССР започатковано у США для NASA та військових лабораторій. Основним завданням було створення безпечної їжі для астронавтів. В період 1960 – 1980 рр. зростає застосування принципів забезпечення якості у харчовій промисловості. У 80-ті роки відбуваються вагомі міжнародні інциденти, пов'язані з виробництвом харчової продукції, і виникає необхідність у створенні превентивної системи їх безпеки. В результаті розробляється система НАССР, яка на даний час отримала широке визнання і застосовується багатьма компаніями в сферах виробництва харчових продуктів.

Система HACCP є єдиною системою управління безпечністю харчової продукції, яка довела свою ефективність і прийнята міжнародними організаціями.

 

Назад