«Галицька здоба» презентує новий продукт – Хліб «Карпатський»

2016-08-25 12:57

Хлібопекарська компанія «Галицька здоба» розширює лінійку хлібів і представляє новинку – Хліб «Карпатський».

files/news/poster hlib.jpg

«Розробляючи та впроваджуючи нові сорти хліба, ми завжди звертаємо увагу на автентичні традиції та рецепти, якими колись користувалися наші пращури. Так трапилося, що працюючи над розширенням житньої лінійки хлібів, ми віднайшли старовинний рецепт «вівчарського хліба». Карпати – край вівчарів та зелених полонин. Колись, проводжаючи вівчаря з отарою на високогірні луки, йому давали в дорогу кілька буханців житнього хліба, який був для нього джерелом енергії на довгі дні, – розповідає менеджер з маркетингу компанії Олександр Пилипчук. – Ми вирішили адаптувати віднайдений нами рецепт до сьогоденних технологій та виробничих ліній з виготовлення масових сортів хліба. І нам це вдалося!»

Особливістю даного продукту є те, що він виготовляється на натуральній житній заквасці за традиційною рецептурою. Хліб з великим вмістом житнього борошна, а саме таким є «Карпатський хліб», є повноцінним продуктом харчування, що зумовлено біохімічними показниками житнього зерна. Він володіє прекрасним смаком, швидко втамовує відчуття голоду і дає сил на весь день.

«Технологію виробництва хліба на заквасках ми використовуємо вже давно, проте ми не перестаємо експериментувати аби розвиватися та удосконалювати наші продукти. Хліб «Карпатський» виготовляється з природніх складників на натуральній житній заквасці. Завдяки цьому ми отримали продукт з великим терміном його свіжості. Поруч з цим, аби надати хлібу аромату та солодкувато-пряний смак, ми додаємо у його склад родзинки та яблучне повидло» – розповідає технолог компанії Тетяна Бурбела.

Водночас хліб «Карпатський» містить ряд корисних для людини вітамінів та мінералів.

files/news/tablytsya mineraly ta mikroelementy.jpg

Хліб «Карпатський» ріжеться та пакується в харчовий пакет. Що ж стосується самого пакувального матеріалу, то пакет, в який пакується продукція «Галицької здоби» виготовлений з матеріалу для харчових продуктів, згідно всіх стандартів України та Європейського Союзу. Така упаковка дозволяє реалізувати спектр надзвичайно важливих завдань – продовження терміну реалізації продукту та зберігання всіх його корисних властивостей. Також пакування продукції здійснюється на новій автоматичній лінії з порізки та упаковки хліба. Це гарантує споживачу дотримання всіх санітарних норм та впевненість, що на полиці магазинів та супермаркетів потрапляє тільки безпечний для здоров’я продукт.

Відповідно змінився і дизайн упаковки. Пакувальний пакет став більш функціональним та інформаційним. На нього нанесена вся необхідна для споживача інформація про хліб, його особливості та корисні властивості.

Зустрічайте смачну новинку в новому упакуванні!

Назад