«Галицька здоба» переходить на особливий режим роботи

2020-03-14 10:00

 

14 березня хлібопекарська компанія «Галицька здоба» запроваджує особливий режим роботи під час дії карантину у зв’язку загрозою поширення коронавірусу в Україні.

Ще 13 березня 2020 року відбулася екстрена нарада менеджменту компанії у зв'язку з введенням в Україні карантину. Було ухвалено ряд рішень щодо роботи підприємства в умовах карантину, а також  по впровадженню комплексних заходів з профілактики та запобігання поширенню вірусу COVID-19.

Розпочали з проведення інформаційної кампанії серед працівників як убезпечити себе, колегу, а також своїх рідних від інфікування коронавірусом COVID-19. Водночас, паралельно проводяться безпрецедентні практичні заходи на виробничих потужностях компанії, щоб убезпечити споживачів продукції хлібопекарської компанії.

«Нами був розроблений план дій і створені спеціальні поведінкові протоколи для того, аби максимально посилити контроль за нашими виробничими площадками. Також, у цей період, ми переходимо на випуск продукції, в першу чергу, хлібобулочних виробів, в упаковці, щоб  унеможливити зайвий контакт із хлібом» – розповідає генеральний директор ТзОВ «Галицька здоба» Роман Палідович.

За його словами, робітникам роздано засоби індивідуального захисту, а керівники виробничих підрозділів проінструктували працівників, що вони мають залишитися вдома за ознак недуги, навіть невисокої температури та легкого кашлю. На початку робочого зміни працівники проходять огляд, щоби унеможливити допуск до роботи робітників з ознаками хвороби.

Приміщення забезпечені дезінфікуючими засобами для очищення рук, а також регулярно протираються й обприскуються дезінфікуючим спиртовмісним засобом робочі поверхні та предмети у виробничих та адміністративних приміщеннях. До цих заходів долучені не тільки прибиральники, а й працівники на робочих місцях. Відбувається постійний контроль за вчасною заміною дезінфікуючих засобів. Приділяється багато уваги дезінфекції автотранспорту, адже постійно проводяться заходи з обробки дезінфікуючими засобами тари, вантажного відділення та кабіни автомобілів.

Окрім цього скасовано усі відрядження, прийоми зовнішніх колег, партнерів та гостей. Вжито заходів з обмеження контактів з зовнішніми постачальниками.

Співробітникам компанії, які не задіяні у безперервному виробничому процесі, рекомендовано  скористатися правом працювати віддалено, залишаючись вдома, а для проведення нарад і робочих зустрічей рекомендовано використовувати електронні засоби зв’язку та онлайн-конференції.

Відбувається моніторинг зовнішньої ситуації, щоб адекватно і вчасно реагувати для захисту своїх працівників і споживачів, відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я та органів місцевої влади. Особливий режим роботи компанії доповнюватиметься відповідно до ситуації в країні та може бути продовжений у разі потреби.

Бережіть себе і будьте здоровими!

Назад