«Галицька здоба» інвестує у модернізацію виробничих потужностей компанії

2016-07-18 10:14

 

Хлібопекарська компанія «Галицька здоба» реалізовує інвестиційний проект з модернізації існуючих виробничих потужностей компанії. Окрім встановлення сучасного енергоощадного обладнання європейського виробництва, на виробничій площадці у Львові, для покращення технологічного процесу та якості нашої продукції «Галицька здоба» встановила надсучасну систему водоочистки та водопідготовки, замінивши попередню модель.

Чиста вода є основою відмінного смаку будь-якої страви, хлібобулочної продукції зокрема, а також запорукою її екологічності та безпеки. Розуміючи відповідальність перед нашими покупцями та турбуючись про їх здоров’я, ми з радістю повідомляємо, що відтепер вся наша продукція виготовляється лише з ідеально очищеної та професійно підготовленої води.

Дані нововведення дозволять суттєво покращити технологічний процес виробництва нашої продукції, привести його до відповідності світовим нормам пекарства і, як наслідок, суттєво підвищити не тільки продуктивність нашого виробництва, а й смакові властивості, щоб ви кожного дня могли насолоджуватися улюбленим смаком продукції «Галицька здоба».

Назад