Футбольна весна

2017-04-13 08:45

 ФК «Галицька здоба» переможець весняного турніру «SPRING OPEN 2017» та Кубку Ліги чемпіонів з футзалу серед команд Львівщини.

Досить урожайними видалися перші весняні змагання для нашої команди. Спершу ми приймали участь у одноденному турнірі «SPRING OPEN 2017» який був організований Асоціацією футзалу Львівщини. ФК «Галицька здоба» перемогла усіх своїх суперників та здобула кубок переможця турніру. А також, воротар команди Ігор Стасюк отримав нагороду кращого воротаря турніру. До слова, на цьому турнірі за нашу команду грали такі досвідчені майстри футзалу, як капітан львівської «Енергії» Андрій Федюк та гравець «Енергії» Олег Легензевич. Окрім них Тригубцю, Когуту та Мацику компанію склали також: Ярослав Писько, Сергій Шафранський, Олександр Хлюбко та воротар Ігор Стасюк.

Далі ми також здобули перемогу у кубку «Ліга чемпіонів з футзалу». Ми перемогли усіх наших суперників набравши найбільшу кількість очок. І також, гравець команди Андрій Яблонський здобув нагороду кращого гравця турніру.

Що ж, хороший весняний старт. Дякуємо нашим вболівальникам за підтримку.  

 

 

 

Назад