Галицька здоба™ запрошує на ХIV Різдвяний фестиваль «Велика коляда»

2013-01-02 09:48

Традиційно різдвяний фестиваль «Велика Коляда» проводитиметься у храмі Пресвятої Євхаристії, Центрі душпастирства молоді УГКЦ, що у місті Львові, пл. Музейна, 3.

Фестиваль має на меті глибше пізнання та популяризацію різдвяних традицій усіх куточків України. Цьогорічний фестиваль заохочує учасників до виконання колядок, щедрівок, віншувань та інших різдвяних творів Полісся.

«Різдвяний фестиваль «Велика коляда» не є лише заходом Храму Пресвятої Євхаристії, який відбувається вже 14 рік поспіль. Але це є вже захід міста, тому що в часі Різдвяних свят цей великий фестиваль є справді перлиною Львова. Адже запрошені колективи зі всієї України, а також з-за меж України», – розповів член оргкомітету фестивалю, капелан ЛМР отець Павло Дроздяк.

«Фестиваль щоразу змінює свої форми проведення. Кілька років тому ми запровадили концерти певних етнографічних місцевостей. Започаткували цю традицію коляди, щедрівки з Лемківщини, минулого року продовжили з Гуцульщини, і цьогорічний різдвяний фестиваль ознайомить всіх глядачів з різдвяною спадщиною Полісся. Полісся - це є регіон, який охоплює 5 областей: Волинь, Рівненщину, Житомирщину, невеличку часину Київщини і Чернігівщину», - розповідає ініціатор фестивалю Ірина Мельник.

Формат ХІV різдвяного фестивалю «Велика коляда»:

  • З 7 по 26 січня 2013 р. – сольні виступи. В понеділок-п’ятницю − о 19.00 год., в суботу − о 15.00 год.
  • 18 січня 2013 р. в день Надвечiр'я Богоявлення ГНІХ (Щедрий Вечір) концерту немає .
  • Неділя, 13 січня 2013 р., о 16.00 год. – гала-концерт вокально-інструментальних, інструментальних та фольклорних колективів;
  • Неділя, 20 січня 2013 р., о 16.00 год. – гала-концерт дитячих та юнацьких колективів;
  • Неділя, 27 січня 2013 р., о 17.00 год. – заключний гала-концерт фестивалю.

Назад