Відкритий Кубок Львова з шахів

2019-08-14 13:07

 

У Львові за підтримки хлібопекарської компанії «Галицька здоба» стартує найсильніший шаховий турнір 2019 року в Україні. 

Саме з 17 по 22 серпня Львівська обласна шахова федерація спільно з Львівською міською радою проводять Відкритий кубок Львова з шахів.

В рамках Кубку відбудеться три турніри: в класичні шахи гратимуть спортсмени усіх рівнів - від гросмейстера до початківця, а також усіх вікових категорій; в швидкі шахи шахісти до 10 років та від 11 до 65+ змагатимуться окремо.

У класиці вже підтвердили свою участь понад дві сотні учасників, серед яких 19 міжнародних гросмейстерів, понад 20 міжнародних майстів, 40 майстрів України і стільки ж КМС, які представлятимуть 20 закордонних федерацій та Україну. У рапіді планують взяти учать близько 300 учасників. Є учасники з усіх регіонів України та шахісти з Бельгії, Ісландії, Чехії, Польщі, Росії, Болгарії, Словаччини, Білорусії, Казахстану, Киргизії, Азербайджану, Туреччини, Латвії, Литви, Хорватії, Швеції, Великої Британії, Німеччини, Угорщини. Окрім можливості позмагатися за призовий фонд, а це 260 тисяч гривень, гравці можуть виконати норми усіх спортивних шахових розрядів, КМС та звань МСУ, ММ та МГ.

Шаховий відбуватиметься в трьох категоріях.

1. Галицька Здоба опен — відкритий Рапід турнір

17 серпня 2019 року

Турнір з швидких шахів

До участі в турнірі допускаються шахісти усі шахісти.

2. Галицька Здоба опен — відкритий дитячий турнір

17 серпня 2019 року

Дитячий турнір дає можливість виконання 4,3 шахових розрядів

До участі в турнірі допускаються шахісти 2009 року народження і молодші. 

3. Банк Львів опен — відкритий міжнародний турнір

18 серпня — 22 серпня 2019 року

Можливість виконання усіх титульних норм : міжнародного гросмейстера, міжнародного майстра, майстра спорту України, кандидата в майстри спорту;

До участі в турнірі допускаються усі шахісти. 

Місце проведення — «Термінал А», готельно-ресторанний комплекс, м. Львів, Рясне-Руська, вул. Наливайка, 2 (кільцева дорога міста Львів)

 

Назад